Aktywne filtry

Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne - pielęgnacja prosto z natury

Natura odważyła nas bogactwem roślin, które mogą zostać z powodzeniem wykorzystane do pielęgnacji naszego ciała. Naturalne kosmetyki to produkty bogate w witaminy i substancje nawilżające oraz przeciwutleniające, dzięki którym proces regeneracji skóry będzie zachodził sprawniej. Za sprawą braku syntetycznych składników czy też sztucznych barwników, kosmetyki naturalne stanowią w pełni bezpieczny wybór dla osób z alergiami.

Naturalne kosmetyki do twarzy

W naszej ofercie znajdą Państwo naturalne kosmetyki do twarzy, których bazą są składniki pochodzenia roślinnego lub mineralnego. Opierają się na ekstraktach ziołowych oraz naturalnych olejkach pozyskiwanych z roślin. Dzięki ich użyciu skóra twarzy będzie na nowo piękna i gładka. Naturalne kosmetyki do twarzy powinny wybrać wszystkie osoby o skórze wrażliwej oraz z alergią – w produktach tych nie ma bowiem konserwantów, parabenów czy też sztucznych barwników, które mogły by powodować podrażnienia.

Naturalne kosmetyki do włosów

Za sprawą naturalnych kosmetyków do włosów dostępnych w naszym sklepie przywrócą Państwo optymalną równowagę skóry głowy i pobudzą włosy do regeneracji. W stałej ofercie posiadamy zarówno kosmetyki do codziennej pielęgnacji jak szampony, odżywki jak i też naturalne farby do włosów. Wszystkie produkty są w pełni naturalne i nie zawierają szkodliwych substancji. Ich skuteczność opiera się na prostym składzie opartym o naturalne składniki bogate w witaminy i minerały – idealne nawet w przypadku bardzo zniszczonych włosów.