Aktywne filtry

KONFITURA Z ŻURAWINY

Konfitura z żurawiny - idealna w czasie mroźnych dni

Żurawina to owoc niezwykle bogaty w substancje aktywne przez co jej spożywanie pomaga w profilaktyce oraz leczeniu różnych chorób. Zawarte w żurawinie witaminy A, C, i E, związki mineralne, luteina czy też polifenole wyróżniają ją na tle innych owoców. Żurawina jest zatem nie tylko bardzo zdrowa ale ma też wyjątkowy smak. Dlatego tak chętnie wykorzystuje się ją do produkcji takich przetworów jak konfitura z żurawiny.

Konfitura żurawinowa w 100% naturalna

Konfitura żurawinowa sprawdza się znakomicie jako dodatek do różnego rodzaju dań mięsnych czy też deserów. Jej wyjątkowy smak pozwala wydobyć z potraw jeszcze większą głębie doznań. Konfitura żurawinowo smakuje wyśmienicie a przy tym jak udowodniono naukowo jej regularne spożywanie pozwala obniżyć ryzyko lub też całkowicie wyeliminować występowanie stanów zapalnych pęcherza moczowego.

Żurawina do herbaty

Żurawina w formie konfitury może być podawana nie tylko jako przekąska ale także dodatek do herbaty. Żurawina sprawdzi się również znakomicie jako uzupełnienie grillowanego mięsa czy też serów.